Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nani-Style - Nisjani Me Kukat (Feat. Dai)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prite n'mujsh ohoh po vjen eki-nox frontal k.o turive box
bertit si qik nok out ki me ra nuk pe din me kond ki ra n'sefa
me neve ska ku ki pa n'ket film mu shty me rocky 7.shtat
sje kundershtar per ne o i ngrat (i that) Mos haroni duheni me dit kom arit i vetmi qe din me ndejt n'beat(ta merzit) ndigo takt jom i flakt edhe qe jom i bardh zdu mu bo si zezakt fakt po m'ka hije vet bindu dije ju ka ardh mundsija jaran tash perzije(qyyysh) sekini prit nisjani kani n'mikrofon d.a.i dhe nani style stil pejonski se ndryshe zbon pe di qe m'lavdon spot ta qet se pranon

REF:
Bashk me dai nani-style 2 pejon
e kini teper von tash sheri ju ka nxon
humbje per ju jeni mbet rat lajm i keq nisjani me kukat

n'rap je shkurtabiq n'rap shkurt je bitch je hiq jom ligj je qymyr jom obiliq m'flen rapi n'zemer qi tu m'ndigu t'zgatet nafaka t'zhduket deshprimi se jom gorill nder makaka s'osht qi pe livdoi veten pi tutes qi m'kallet shpia po jom real t'lumt ju qi m'ka shiptaria Noxat arsya qi t'shtin me dasht rapin edhe ma shum Se s't'mashtrum as dje as sot orgjinal marshum Krah per krah si tandem tundem tendenca futem shuplaka shkundem frekuenca Ti ndrrum frekuentimet n'treg ti shtypem wack tentimet Qi kurr me riperpunime ti mos me fitu "nimet" Lej animet t'shamet e t'qimet fjalt e fmive cikrrimet Kur e din qi me t'shkaraviti mos i lyp pezmetimet Se edhe un kom lind n'spital po se kom qit as ni lot Jom dal ty ja u bo mjekve me sy e tu i kqyr doktorrin mrrolt

REF:
Bashk me dai nani-style 2 pejon
e kini teper von tash sheri ju ka nxon
humbje per ju jeni mbet rat lajm i keq nisjani me kukat

pi ndigoj kishe do spi mar vesh qka po thojn (heeee?)
ty s'pot dalin textet e mu po m'teprojn yeah Qka je habit kfillu kqyr hapi syt hiq pa u zhyt ditem edhe na me vyt gjethqysh me nje shkall rap qe na tash e mbrim edhe inaqort me na dasht i shtim yes une i kom ata adhurust e mi qe sju ha qysh ti repovat e qka ki ta merdhi muzika krisi per ty ai pisi ndaq qartu pra e ndaq easy (yeaaah)t'shti mu hallakat nuk tmer gjumi rat virusi jem spo din mu shukat per ton ata qe kan diqka a ta kojti hiq qysh erdhem na kavalera n'gjdo aspekt ju mir presim dai dhe nani-style deri sa t'vdesim

REF:
Bashk me dai nani-style 2 pejon
e kini teper von tash sheri ju ka nxon
humbje per ju jeni mbet rat lajm i keq nisjani me kukat


Ky tekst u dërgua nga  cmpunkcanaNani 039
Featuring: Daï
Publikimi: 01/12/2010


Nani-Style - Nisjani Me Kukat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisjani Me Kukat".
3. Video është e këngës "Nisjani Me Kukat", por nuk këndohet nga Nani-Style.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nani 039:


Komente 0