Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nani-Style - Veq 1 Jetë (Feat. Valon & Ozack)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

N-S PART:

Ky osht ai veprim i jetes ime
i dhem zemres ime
ku jon ton ato gezime vetem trishtim qka po shoh rruges kur kaloj veten e permisoj driten diellin e kerkoj edi qe jom i ri
i lutem zotit te me ep fuqi veten e kom shti besom mire di
qe askush pi neve aspak se ka let du mi nda dhimbjet me ty shoki jem se je i vertet spo din ku je mbet pe lyp qellimin e jetes
kqyre nonen tonde lot pi dalin t’shkretes kur bohet teri nata ajo per ty mendon vetes si beson kur sefa nuk je ka bon
mos u dorzo n’luftim me veten se aty ki me gjet plotsisht t’verteten tregoj armikit nifar luani qysh lufton jeta apet vazhdon besom krejt i perballon


Ky tekst u dërgua nga  cmpunkcanaNani 039
Featuring: Valon
Publikimi: 01/12/2010


Nani-Style - Veq 1 Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq 1 Jetë".
3. Video është e këngës "Veq 1 Jetë", por nuk këndohet nga Nani-Style.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nani 039:


Komente 0