Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nani 039 - Nalt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Une dhe Ti
Une dhe Ti
Vetem une dhe ti
Nalt Si Yjet n'Lartsi
Aty ku ska Vetmi

Edhe pse kur nuk t'kom pa
Besoj n'takimin me ty
Pamja nuk ka me lujt rol
Forca Dashnis ka me Shkelqy
Tregom çka o me ty e mu
Une po shoh me Syt e tu
Ti je arsyja pse kom ndryshu
Kam lind per Dashni me luftu
Lirisht ti mu m'provoko
Jo Si ti ska ti je Njo
Plotë Dëshirë me Mall t'kerkoj
Qysh i vogël n'ty Besoj

Une dhe Ti
Une dhe Ti
Vetem une dhe ti
Nalt Si Yjet n'Lartsi
Aty ku s'ka Vetmi

Çka m'vyn o ma shum Diell
Po mungojn Engjujt n'Qiell
E imagjinoj takimin me ty
Une gaboj ti m'pret apet mu kthy
Si Atje nalt n'Atmosferë
Ti gjithmon ndriçon si Perlë
Krejt m'thojshin mos Beso
Une Se kom ndigu jo as Njo
Me Vargje natën ri qut
Misioni jem Zemra zbut
Plotë Sfida rrugë e gjatë
Me ty bashk une du mu plakë
Nani 039
Publikimi: 29/09/2021


Nani 039 - Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nalt".
3. Video është e këngës "Nalt", por nuk këndohet nga Nani 039.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nani 039:


Komente 0