A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Napoleon

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Napoleon është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Emri im i vertete Arber dhe jam nga Prishtina n'mrazin ma te madh kom lind shkurt 1990, fort probleme sboj, veq kur e boj nihet edhe te ti:P,i shkolles edhe i rruges dyjat, 1udhe e dy pune gjith ma ka dasht mi kry plus tash pakez n'rap po so keq, fillimi edhe funi kur sum dite te une,edhe ska mu dite,qa me bo, kur sboj sen, kqyri me bo naj sen qe tjert se kan bo, e me rap qe sa merrna se di as vet, veq kanga e par o bo ne 2007 n'Te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Potera

Papushi

Herolind Ramabaja

Adrian Rusta

Dossi A.K.A Professional's

Cadox

Burim Hoxha

Ron Rexhi

Dr.Nushi

Explicit


Tags: Napoleon

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019