Më mbaj mend (për 1 muaj)

Napoleon
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Napoleon është këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI:
Emri im i vertete Arber dhe jam nga Prishtina n'mrazin ma te madh kom lind shkurt 1990, fort probleme sboj, veq kur e boj nihet edhe te ti:P,i shkolles edhe i rruges dyjat, 1udhe e dy pune gjith ma ka dasht mi kry plus tash pakez n'rap po so keq, fillimi edhe funi kur sum dite te une,edhe ska mu dite,qa me bo, kur sboj sen, kqyri me bo naj sen qe tjert se kan bo, e me rap qe sa merrna se di as vet, veq kanga e par o bo ne 2007 n'Tetor, me titullin "Ne te njoitin ven" a kanga qe mu mpelqen mas shumti qe vet e kom bo osht "A PO DON" me GOG qe e kom ect.

Në Qershor 2011, Napoleon merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "U Be Kohe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  LlegennD  

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist