Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Beqiri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Shkollen fillore e mbaroj ne ABAZ AJETI te mesmen ne shkollen e muzikes Prenk Jakova si dhe akademin e muzikes e kreu ne Prishtinë. Eshte profesor i edukates muzikore ne shkollen fillore Ramiz Cerrnica. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Në Tetor 2013, Naser Beqiri merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Sonte Jam I Vetëm". Në Janar 2015, Naser Beqiri merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKendojm Per Ju (2011)

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Gjinolli

Eroll Murati

Arlind Gjyshinca

Berat Demiri

Agim Boshnjaku

Krayzie Xia

Xhero

Djwron Don

Lil' Liri

Demush Malaj

Tags: Naser Beqiri


Komente mbi këtë artist