TEKSTESHQIP

Naser Beqiri
Matan Bregut Matan Detit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Matan Bregut Matan Detit" kënduar nga Naser Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.