TEKSTESHQIP

Naser Beqiri
Ti Gabove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Gabove" kënduar nga Naser Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, projekti muzikor u lansua tek publiku i punuar bukur edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 3 Prill 2018. Melodia dhe teksti është punuar nga vetë këngëtari.