Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Dula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Dula është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Shkollen fillore e mbaroi nē Vendlindje, Shkollen e Mesme tē Muzikēs e vazhdoi nē Prizren nē vitin 1988. Studimet muzikore i vazhdoi nē Universitetin e Prishtinës në Akademin e Muzikēs-drejtimin Pedagogji e Përgjithëshme Muzikore, ku mori titull Profesor i Muzikës. Studimet posdiplomatike Master i mbaroi në Akademin e Muzikēs po ashtu nē Prishtinē nē vitin 2014. Naser Dula është kantautorë i muzikës së lehtë Zbavitëse i cila ka kompozuar mbi 40...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMē Shiko (1997)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nehat Ferati

Dardan Shkreli

Luan Krasniqi

Florent Nushi

Morris

Leka

Fatmir Miroci

Avni Hadergjonaj

Nimon Mushkolaj

Agim Gerguri

Tags: Naser Dula


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet