Naser Rafuna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Rafuna është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Naser Rafuna njihet si një prej aktorëve më të mirë, por tashmë ai mund të njihet lirisht edhe si një prej reperëve më të mirë. Artisti i njohur që edhe më parë ka treguar kualitetet të larta performimi dhe sidomos një talent për të bërë rep, e ka vërtetuar edhe një herë këtë në reklamën më të fundit. Ai është protagonist në reklamën më të re të VIVA Fresh Store dhe Rap-performanca e Naser Rafunës ka bërë xhiron në rrjetet sociale duke nxitur shu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Skënderaj

Edmond Cano

Ujku I Cerrikut

Ridvan Ibraimi

Ervin Xhepa

Erlind Zeraliu

Ximi

Adi Sipri

Mergim Mazreku

Albo 06


Tags: Naser Rafuna

Krijo Një Kartolinë