Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nasio Xhuveli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Nasio Xhuveli është një poet i vogël. STUDION NE SHKOLLEN 24 MAJI VLORE DHE ESHTE NXENES I DALLUAR....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Arsen Kurtashi

Fabio Kokonozi

Bleonard Metalia

Florjan Curri

Markelino Harizaj

Lensi Gega

Eljo Canka

Hysen Lushtaku

Olti Dedinca

Shkumbin Dulaj

Tags: Nasio Xhuveli


Komente mbi këtë artist