Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nasio Xhuveli
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Janar 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Nasio Xhuveli është shkrimtar i vogël. STUDION NE SHKOLLEN 24 MAJI VLORE DHE ESHTE NXENES I DALLUAR.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet