Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Milano 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Nasto është një producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe dance.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Kledi Bahiti

Kastriot Gjini

Besar Likaj

Granit Gashi

Adis Ismaili

Tags: Nasto


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet