Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natalia Kills

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Natalia Noemi Cappuccini-Sinclair
 • Vendlindja:
 • Bradford 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Natalia Kills është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Natalia Noemi Cappuccini-Sinclair (born Natalia Noemi Keery-Fisher), better known by her stage name Natalia Kills, is an English singer, actress, record producer, fashion designer, and director. She was born, and raised for part of her early life, in Bradford. Kills studied at the Bradford Girls' Grammar School before briefly attending the London Academy of Music and Dramatic Art. She withdrew from LAMDA to focus on her musical career. She soon b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leona Lewis

Malù

Ciara

Alessandra Amoroso

Miranda Lambert

Christina Perri

Kat Deluna

Jordin Sparks

Anahi

Carly Rae Jepsen

Tags: Natalia Kills


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet