Natalia Tigani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Natalia Tigani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka nisur të këndojë që në moshën gjashtë vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë aktivitete, përfshirë dhe ‘The Voice Kids 1’, tek i cili nuk mundi të kalonte fazën e Audicioneve të Fshehura. Ajo vjen në ‘The Voice Kids 2’ e vendosur për të treguar talentin e saj dhe ndjekur ëndrrën për t’u bërë pjesë e botës së televizionit. Në vitin 2018, Natalia Tigani merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Desila Myftaraj

Einxher Qose

Ajla Rroji

Anjeza Sejdia

Kleansa Susaj

Jasmina Dervishi

Alina Jani

Eda Muça

Zhaklina Veizaj

Klaudia Thartori


Tags: Natalia Tigani

Krijo Një Kartolinë