Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natassa Theodoridou

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  162
 • Vendlindja:
 • Selanik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 50 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Natassa Theodoridou është një këngëtare e huaj e njohur. Natassa Theodoridou is the only female Greek artist to have her first three albums achieve platinum status. She has been certified for a total of at least 432 thousand albums and 20 thousand singles sales by IFPI Greece. On 14 March 2010, Alpha TV ranked Theodoridou the 12th best selling female singer in the nation's phonographic era (since 1960), with a total of ten platinum and three gold albums. Theodoridou was born and raised in Drama. She st...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Natassa Theodoridou, Natasa Theodoridou, Νατάσα Θεοδωρίδου

Komente 0