Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natasha Limaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Mosha:
  • 63 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Natasha Limaj është një shkrimtare e njohur. ABC-në fillestare e ka thithur në shkollën 8-ë vjeçare "Teli Ndini" Vlorë. Nga klasa e III fillore si rezultat i nismave partiake te sistemit të, kohës në vitin 1966 transferohet me banim nga Vlora në vendin e rrënjëve të sajë Kaninë dhe 8-ë vjeçaren e mbaroi në shkollën “ Rrapo Hasimi “ Kaninë. Shkollën e mesme e ka kryer në gjimnazin “ Ali Demi “ Vlorë. Studimet e larta i ka kryer në universitetin “ Ismail Qemali “ Vlorë, dega “ Gjuhë - Letërsi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kozeta Zavalani

Sabrie Selimaj

Xheva Salihaj

Aferdita Beçiri

Alma Papamihali

Makfire Canolli

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Sadije Aliti

Remzije Zekolli

Tags: Natasha Limaj, Natasha Fejzaj


Komente mbi këtë artist