A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natasha Qemalja

Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  17
BIOGRAFIA: Natasha Qemalja is a popular singer of Central Albania Traditional music. Në vitin 2002, Natasha Qemalja publikon albumin "Do Te Vij Tek Ti". Më datë 27 Gusht 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Djalin Tone Sonte E Martojme". Më datë 22 Shtator 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Pse Mje Idhnu Moj Zemer", në bashkëpunim me Sajmiri. Më datë 22 Tetor 2012, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Nuse T'bukur Morem Na". Më datë 24 Maj 2014, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Lajka Shume Po M'b...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flavia Mija

Edlira Arifi

Donika Tufa

Enxhi Vlashi

Hafsa Zyberi

Fatma Zyberi

Greta Berati

Greta Zani

Valbona Halili

Valbona Mema


Tags: Natasha Qemalja, Natasha Lico, Natasha Lico Qemalja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019