A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Natasha Qemalja - Nuse T'bukur Morem Na


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/10/2012

2012-10-22T21:43:00

(2)Me duvak e me dimija ...nuse po bijem te shpija ...i bojm na hape deren ...po bijm nusen si pranveren....

ref..hejj hejj hejj .....mashalla ...nuse tbukur morem na.....hejj hejj hejj ....sa shyret ....gezon nana per djal tvet......hejj hejj hejj.... mashalla..... nuse tbukur morem na.....hejj hejj hejj...... sa shyret.... gezon baba per djal tvet...

(2)Syt e zi belin e holl ..faqe kuqe por si moll... mirse erdhe nusja jon...
jena....?????????????????????????

ref..hejj hejj hejj.... mashalla.... nuse tbukur morem na......hejj hejj hejj .... sa shyret ....gezon nana per djal tvet......hejj hejj hejj.... mashalla ....nuse tbukur morem na......hejj hejj hejj .... sa shyret ....gezon baba per djal tvet...

(2)Plot gezim u mbush shtepia... gjemon lodra e sharkija .....gzoni motra gzoni bija.... po gezon e gjith shoqnia ....

ref..hejj hejj hejj..... mashalla ....nuse tbukur morem na.....hejj hejj hejj ..... sa shyret.... gezon nana per djal tvet.....hejj hejj hejj ....mashalla ....nuse tbukur morem na.....hejj hejj hejj .... sa shyret ....gezon baba per djal tvet......


Lyrics submited by  topsheqere
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019