A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Natasha Qemalja - Hajde Baby


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2017

2017-09-08T17:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Baby" kënduar nga Natasha Qemalja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Natasha Qemalja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Bungi - Hajde Baby

bonjur bonjur ,,
coni lart ato dur
a po shini ju tash
kush osht ka bon reptur
Bungi,niti jan ketu
po kendojn vec per ju
na bojm hite
ju vlersoni
na po knojm ju na doni
ajem vipa plot havera
na jena shum frajera
kllabi krejt osht tu kall
Bungi sosht tu u ndal
ndoshta shum po xhelozojn
na hip-hop(in)
shum e dojm
booohh boohh
Bungi n' mikrofon

hajde baby ti me mua
belin un ti shum ta dua
hajde baby ti me mua
ket nat sonte luje vec me mua

na po vim si termeti le ta nin krejt mileti
jam shum nice me HITE te reja e djegim si rufeja un skom faj ti ta boj HIGH nese sdo bye bye
chikat chikat krejt bertasin Bungin ato e thrasin
shum shum temperatur qoni larg ato durt
atmosfera pa pushu sonte Bungi a tranu
ajo vijn me binde tveta per na shkrun dhe gazeta
ship ship po kendoj HIT HIT ju afroj

2x
hajde baby ti me mua
belin un ti shum ta dua
hajde baby ti me mua
ket nat sonte luje vec me mua

Albanian Brothers - Hajde Baby

Dr.ReBeL:
Hajde tash baby ti me mu me lu
qu ti tash bashk me mu me knu
hajde te qoim bashk ka ni got ex
un kom orex ni pyjte a pe don ni keks/
PYTJEN qe ta bana ke me ni kuptim
pergjigjen e du fill ose KALLZO qat menim
don a spo don sen drejt spo kallzon
po ti qik e di qe don ftyra jote po kallzon...

Be1-X
buzqeshje negative loqk un nuk du
sdu nervoz sdu jeten teme me shkatrru
ndaq qit dit per tjera nat sjep pergjithsi
ti mnjeh mu po per ty mo ska rensi
ngom qa po thom fjalt e mija po tbin nvesh
e kom bo ni pytje du pergjigje a merr vesh
shkrum sms kallzom se po pres
qet pergjigje e du No ose Yeas.

Ref:

hajde baby mendo per mu lady
hajde baby se shum ti je crazy
ty t'thom baby se ti je superstar
Don’t be afraid to show who you are... 2x

Be1-X:
pO t'shoh me sy po perbej pasha ty
sjom zheloz jom tip i let mos luj me kry
sipmatik e kejt femnat po ti kalli
asnjo spe prek e une vet pe ngjalli
po tpreku perpara edhe pak permrapa
un pja nisi me kcy e ti ngjemi qato hapa
ruju se tkapa ulu pak pusho
kejt qull u bane ruju mos sharro...

SonNy:
nisja luj durt qaty ku je prej veni
ja nise mi dridh THOBT se po tkruhet seni
hajde baby ti dirdhe ket ven
un bashk me kta pe knojm ket sen
po mi morrin ment do qe po kcejn palidhje
hajt spi thom sen masi nuk po gjaj zgjidhje
hajde pra kceni asnjo sdu me po down
mos u habitni theni rak se un knej own.

Ref:

hajde baby mendo per mu lady
hajde baby se shum ti je crazy
ty t'thom baby se ti je superstar
Don’t be afraid to show who you are...2x

DoNNy-G:
je rrit me kocentrat je si peshk nkonzerv
osht njo qe shum e du po ty t'kom rezerv
heke bluzen kallzoma numrin e nisja lojes
nisja prej belit kadal dal afroju gojes
osht loj e rrezikshme ruju se po sharron
mos ki dert per mu qito e kom profesion
muziken e boi per qef e boi per hater temin
e boi per dhipa kur te nin ma permenin emnin
how hajde Baby kcena thena rakin pak
jo shumm shum veq kapak kapak
hey ti a kutpon po tdu veq per 1 nat
mos u dridh loqk zemra po tbon si sahat
po un t'shkatrroi totalisht veq niher me tkap nbel
durt e mia energjike sikur me prek ntel
le qel telefonin un thirri kur bohet terr
ti mthe qitash tdu po e di qe mdon kaherr.

Ref:

hajde baby mendo per mu lady
hajde baby se shum ti je crazy
ty t'thom baby se ti je superstar
Don’t be afraid to show who you are...2x

TaL-X:
ta kapi belin ti nxema telin
rezervo hotelin e hajde kerko gellin
mos prit ma pak vet i 5sti jom aha
vet e 5sta dut me kan shh mos ma ha
Ski Qa me thon qe e para her nmike
un vositi kerr e ti hala Bike
okej pe la se spo gjaj ven free
e lash e lash po meta nthob pa ta hi.

Ref:

hajde baby mendo per mu lady
hajde baby se shum ti je crazy
ty t'thom baby se ti je superstar
Don’t be afraid to show who you are...2x
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018