Natti
Natti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Natti është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 26 Shkurt 2012, Natti publikon videoklipin "Une Ty Te Desha". Me këtë këngë, Natti merr pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012. Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin. Më datë 9 Gusht 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Se Di A M'don", në bashkëpunim me Landi Rokon. Më datë 8 Shtator 2018, Natti Daja publikon videoklipin "Për Lumturinë", në bashkëpunim me Stine. Muzika e këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0