Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natti Daja - Romina  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Natti

Komente

Asnjë Koment

30/01/2019

2019-01-30T19:05:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Romina" kënduar nga Natti Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Natti Daja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Natti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet