Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhie Fejza - Mergimtari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Veq ti hënë ma din hallin por as ti nuk ma shuan mallin oooo
Po t`perbej oo perendi ktheje shnosh o ne shtepi oooo
Ruje zot at gurbetqar asht i ri hala beqar oooo

RujE Zoot o Djalin Tim Atje Larg Ne Mergim , RujE ZoT e ShpEtoje ne Rrug te drejt te lutem Qoje 2.(ref)

Veq Ti Hene ma din hallin por as ti nuk ma shuan mallin oooo
po te perbej oi perendi ktheje shnosh o ne shtepii oooo
ruje zot at gurbetqar asht i ri hala beqar oooo

Ruje Zot o Djalin Tim Atje Largu ne Mergim , Ruje Zot e Shpetoje ne rruG te Drejt te Lutem qoje 2.(ref)


Ky tekst u dërgua nga Ninaaa

Naxhie Fejza - Mergimtari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mergimtari".
3. Video është e këngës "Mergimtari", por nuk këndohet nga Naxhie Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naxhije Fejza:


Komente 0