Naxhije Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  72
BIOGRAFIA: Naxhije Fejza është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Nëntor 2008, Naxhije Fejza merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Do Te Vij". Në vitin 2009, Naxhije Fejza publikon albumin "Lulja Shqiptare". Në Nëntor 2013, Naxhie Fejza merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Moj Sevda". Në vitin 2014, Naxhije Fejza publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 26 Qershor 2015, Shkurte Fejza & Naxhije Fejza publikojnë videoklipin "Për Ty Motër". Muzika e këngës u punua nga Shkurte Fejza, tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Irma Gurakuqi

Emira Ademi

Lumnije Menxhiqi

Arta Grajqevci

Luljeta Kuraja

Sevi

Mimoza Selimi

Liliana Kanina

Suzana Qatipi

Entela Ilirjani


Tags: Naxhije Fejza, Naxhie Fejza, Didi, Naxhia, Naxhija, Nagjije

Krijo Një Kartolinë