TEKSTESHQIP

Naxhije Fejza
Hajde Hajde Sonte Knojna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna" kënduar nga Naxhije Fejza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.