A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naxhije Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  56
BIOGRAFIA: Naxhije Bytyqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Fjalet E Zemres Prej Kengtarit" Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "100 Vjet Na Paten Nda" Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Osman Cakes". Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Syl Rames". Në vitin 2016, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Ibish Broja"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ibish Broja (2016)

Fjalet E Zemres Prej Kengtarit (2013)

100 Vjet Na Paten Nda (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Syl Rames
Osman Cakes


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Morina

Alma Velaj

Sidorela Kelmendi

Ema Bytyqi

Emira Ademi

Zyle Krasniqi

Mimoza Abedini

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Mimoza Selimi


Tags: Naxhije Bytyqi, Naxhije Bytyçi, Nagjije, Naxhije Bytyci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019