TEKSTESHQIP

Naxhije Bytyqi
Lirim Smerqaku
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lirim Smerqaku" kënduar nga Naxhije Bytyqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Mars 2023, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Lirim Smerqaku".