Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

ooooooooo zemren ta kam fal
ooooooooo zemren ta kam dhon

sjam e smut por kam zjarrni
per ty qaj sikur femi
digjem kallem e livadhem
me krejt shpin per ty po kallem(2x)

oooooooo zemren ta kam dhon
oooooooo zemren ta kam fal

sikur dielli mke rron kry
sot sot zemren ma ke gri
digjem kallem e livadhem
me krejt shpin per ty po kallem(2x)

oooooooo zemren ma ke kall
oooooooo zemren ma ke kall


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Nazife Bunjaku - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0