Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Corona - Ikni More Shejtana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajte knojna sot
per djalint ton
hajte kno hajte
kno(2)

ikni o shejtana
ikni se sju du
ikni nga familja
jem i kni se sju du

oj nane mu
kan afru shejtana
kur si kom pa

ikni o shejtana
ikni se sju du
nga familj a
jem iknise sju du


Nazife Bunjaku & Corona - Ikni More Shejtana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ikni More Shejtana".
3. Video është e këngës "Ikni More Shejtana", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Corona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0