Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Piku Molle E Kuqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oooooo piku mollë kuqe
e na ra nqat vene
ritu qike bukur
prej marakut teme
ritu qike bukur
prej marakut teme

oooooo piku mollë kuqe
e na ra prej rrenit
ritu qike bukur
prej marakut venit
ritu qike bukur
prej marakut venit

oooooo piku mollë kuqe
e na ra nsabelle
ku e patem besen
djalo mor dulbere
ku e patem besen
djalo mor dulbere

piku mollë kuqe
e na ra prej mallit
ani poj kendoj
djalit e gjilanit
ani poj kendoj
djalit e gjilanit


Ky tekst u dërgua nga Nana

Nazife Bunjaku - Piku Molle E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piku Molle E Kuqe".
3. Video është e këngës "Piku Molle E Kuqe", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0