Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Molla Mollalie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Molla molla lie
Vetllen gajtanlie
Molle ku ma gjete bashin e djalit

Molla molla lie
Vetllen gajtanlie
Molle ku ma gjete bashin e djalit

Atje ner nji hije
Tuj ra qiftelise
Atje e gjeta bashin e djalit

Atje ner nje hije
Tuj ra qiftelise
Atje e gjeta bashin e djalit


Molla molla lie
Vetllen gajtanlie
Molle ku ma gjete bashin e djalit

Molla molla lie
Vetllen gajtanlie
Molle ku ma gjete bashin e djalit

Atje ner nji koder
Tuj lujt me loder
Atje e gjeta bashin e djalit

Atje ner nji koder
Tuj lujt me loder
Atje e gjeta bashin e djalit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku - Molla Mollalie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molla Mollalie".
3. Video është e këngës "Molla Mollalie", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0