TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Eja Ne Dasem
Lyrics

Ne dasmen time
ti zemra ime
eja e mos ngurro
ndonese na ndane
bashk nuk na lane
ti besoj ende me do
eja ne dasem eja .2 here
un te pres tek dera
dhe nese pyet
per ty dikush
do ti them se je krushq

Bini o ju tupana
hallin kush ma din
at qe e deshta un
sot e kam karshi
Bini o ju tupana
bini o veq per mua
at qe e deshta shum
sot skam te drejt ta dua ref 2 her.

DËRGOI: