TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Moj Kosovë Nuri I Lavdise
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Kosovë Nuri I Lavdise" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor vjen para audiencës i përpunuar me shije edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Mars 2017.