TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Kaloj Koha E Qakajve T'malit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaloj Koha E Qakajve T'malit" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.