TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku & Renato Sakica
Kenge Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Gurbeti" kënduar nga Nazife Bunjaku & Renato Sakica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është prezantuar i ilustruar me vlera artistike edhe me një videoklip, i cili u publikua më 7 Korrik 2022.