A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazmi Belica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Struge 
BIOGRAFIA: Nazmi Belica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1994, Nazmi Belica merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Pse Vrapon Moj Jete". Më datë 28 Mars 2008, Nazmi Belica publikon videoklipin "Eja Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hilmi Obertinca

Telemak Papapano

Adhurim Demiri

David Tukiçi

Pellumb Elmazi

Sherif Merdani

Bedri Islami

Gëzim Çela

Muharrem Qena

Qemal Kertusha


Tags: Nazmi Belica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019