Nazmi Sejfullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nazmi Sejfullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 28 Maj 2009, Nazmi Sejfullahu publikon videoklipin "Kenge Per Menzur Zymberin". Teksti u shkrua nga Izet Rraci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nazim Dulatahu

Nexhat Haliti

Ardian Isufi

Mexhait Ramadani

Krenar Vehebiu

Ekrem Bashota

Zenel Doli

Alfred Mersini

Shkodran Shala

Mentor Mushkolaj


Tags: Nazmi Sejfullahu

Krijo Një Kartolinë