Mia Morina
Mia Morina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gostivar
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Gusht 1990
  • Horoskopi:
  • ♌ LuaniBiografia

BIOGRAFIA: Mia Morina është një këngëtare e njohur. Nazmie Morina tashme e njoher si Mia Morina ka lindur në Gostivar të Maqedonisë. Interesat e saj përfshijnë muzikën dhe aktrimin. Ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë dhe influencohet nga këngëtare si Christina Aguilera dhe Beyonce. Në Maj 2012, Nazmie Morina merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Skenar I Vjeter". Ky ishte debutimi i saj në skenë me një kenge të realizuar nga Vullnet Ibraimi. Kënga e saj e dytë u lançua online në YouTube, nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0