Nazmije Demolli
Nazmije Demolli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • KamenicëBiografia

BIOGRAFIA: Nazmije Demolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Nazmije Demolli publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0