A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nazmije Selimi - Beso Akoma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/11/2009

2009-11-18T03:26:50

Muzika:

Alfred Kaçinari

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Ndoshta I jetmuar je tani
Diten kalojne bosh pa ty,
Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Sa larg ndohsta jemi une e ti
me imazhin tend une zgjohem cdo mengjes

nuk di nese dhe ti si une mendon
nuk di nese fjalet mi degjon
I vetem kur te jesh tek une vrapo
Eja me muaaa

Ref:
E kur pran sdo me kesh,besoakoma
Cdo minut vetem na largon , iken koha
Gjate per ty do te pres, ne enderr do te pres
E veq nje qast I vetem na mjafton
Larg ten a qoje laaarg.

Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Ndoshta jemi afer une dhe ti ,
Dhe imazhin tend ne enderr ledhatoj

nuk di nese dhe ti si une mendon
nuk di nese fjalet mi degjon
I vetem kur te jesh tek une vrapo
Eja me muaaa

Ref:
E kur pran sdo me kesh,besoakoma
Cdo minut vetem na largon , iken koha
Gjate per ty do te pres, ne enderr do te pres
E veq nje qast I vetem na mjafton
Larg ten a qoje laaarg.


Ky tekst u dërgua nga BLERTA GASHI
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019