TEKSTESHQIP

Nazmije Selimi
Basket
Lyrics

Cdo te diel jemi ne zor
nuk shikojme televizor
aty eshte babi nuk na lejon
e kam babin shum nervoz
ne basket eshte tifoz
kur fillon loja i qelet goja

merja dyshit jeeeee
gjuja treshit jeeeee
si nuk eshte kjo loje
e persheshit jeeee 2x.

Ref:Ruje topin
e gjuje topin
hidhu lart dhe beje kosh
duhet lojen ta fitosh 2x.

DËRGOI: