TEKSTESHQIP

Nazmije Selimi
Beso Akoma
Lyrics

Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Ndoshta I jetmuar je tani
Diten kalojne bosh pa ty,
Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Sa larg ndohsta jemi une e ti
me imazhin tend une zgjohem cdo mengjes

nuk di nese dhe ti si une mendon
nuk di nese fjalet mi degjon
I vetem kur te jesh tek une vrapo
Eja me muaaa

Ref:
E kur pran sdo me kesh,besoakoma
Cdo minut vetem na largon , iken koha
Gjate per ty do te pres, ne enderr do te pres
E veq nje qast I vetem na mjafton
Larg ten a qoje laaarg.

Jo nuk mundem jo nuk mund ta di
Ndoshta jemi afer une dhe ti ,
Dhe imazhin tend ne enderr ledhatoj

nuk di nese dhe ti si une mendon
nuk di nese fjalet mi degjon
I vetem kur te jesh tek une vrapo
Eja me muaaa

Ref:
E kur pran sdo me kesh,besoakoma
Cdo minut vetem na largon , iken koha
Gjate per ty do te pres, ne enderr do te pres
E veq nje qast I vetem na mjafton
Larg ten a qoje laaarg.

DËRGOI:
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Alfred Kaçinari.