TEKSTESHQIP

Nazmije Selimi
Je E Vogel Sa Me S'ka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Vogel Sa Me S'ka" kënduar nga Nazmije Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.