A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nderim Sadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Nderim Sadriu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 18 Maj 2012, Nderim Sadriu publikon videoklipin "Qeni Kafsha Me E Mire". Në Korrik 2012, Nderim Sadriu merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Ah Moj Ëndërr". Në Shtator 2014, Nderim Sadriu merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Po Rritem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arianit Bellopoja

Ledion Sveçla

Yllnor Kurti

Roni Morina

Valmir Begolli

Diellon Mustafa

Fatlum Ukelli

Blinor Bega

Arian Selmani

Art Abrashi


Tags: Nderim Sadriu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019