A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nea Hamza

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nea Hamza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2018, Nea Hamza merr pjesë në Kosova Fest Kids 2018 me këngën "Ola & Vesa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gojarta Perlica

Festina Kabashi

Lea Nici

Engjellusha Cakaj

Blorentina Morina

Xhesuida

Diona Vishaj

Blenda Luzha

Valeza Salihu

Vesa Morina


Tags: Nea Hamza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019