Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nebahate Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Nebahate Batllava është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genta Krasniqi

Mimoza Buzukja

Arbnora Hashani

Linda Drenovci

Blerta

Reda

Anileda Rama

Linda Zanzi

Suada Bytyqi

Fitore Shashivari

Tags: Nebahate Batllava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet