Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nebahate Batllava - Lamtumire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2012

2012-03-22T19:43:34+00:00(nebbi)x2
Te pash me tjetren
e zemren ma theve
sa shum te deshta
perse me genjeve.

(hysi)x2
E pranoj
me tjetren kam dal
por zemren time
veq ty ta kam fal

..x1
Un jam penduar
falje te kerkoj
ne zot po te betohem
se ma nuk gaboj

REF...x2
Te lutem i dashur
kthehu ti tek un
sikur se mua
nuk do´gjen askund

(hysi)...x2
Vetem ty te pata
vetem ty te dua
te lutem me thuaj
qysh jeton pa mua

(nebbi)..x2
Ti ma theve zemren
ti ma nxive jeten
gabimin sta fali
po ta them te verteten

..x1
Pa ty do te jetoj
100 her me mir
tani shko te tjetra
nga un lamtumir..

REF...x2
Te lutem i dashur
kthehu ti tek un
sikur se mua
nuk do´gjen askund

REF...x2
Te lutem i dashur
kthehu ti tek un
sikur se mua
nuk do´gjen askund..

REF...x2
Te lutem i dashur
kthehu ti tek un
sikur se mua
nuk do´gjen askund..

sikur se mua
nuk do´gjen askund...


Ky tekst u dërgua nga Hann'e
Më Shumë Këngë Nga Nebahate Batllava:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet