Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nebi Halili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  8
Nebi Halili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Musa Dauti

Dervish Dervishi

Agim Baftjari

Paulin Pervathi

Gëzim Ahmetaj

Rrahman Pagarusha

Januz Mushkolaj

Mhill Çuni

Isa Veliu

Daut Zenku


Tags: Nebi Halili, Nebih

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet