Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nebih Dauti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Nebih Dauti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPo Rrjedh Kanga T'tel T'sharkisë


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Seferi

Enver Kolgeci

Bajram Baja

Cen Vishaj

Ymer Sefa

Ali Grabovci

Muse Hertica

Paulin Pervathi

Asip Xhambazi

Lekë Duhoni

Tags: Nebih Dauti, Nebi Dauti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet