Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nego

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Nego është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shtator 2019, Nego publikon videoklipin "Gianni". Më datë 2 Shtator 2020, Nego & Valo93 publikojnë videoklipin "Bandita". Produksioni audio u realizua nga Nego. Më datë 21 Dhjetor 2020, Nego publikon videoklipin "Karma". Produksioni audio u realizua nga 2Ton. Më datë 20 Mars 2021, Nego publikon videoklipin "Tu E Lut". Teksti i këngës u shkrua nga Nego. Produksioni audio u realizua nga Nego. Më datë 16 Prill 2021, Nego publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nego

Komente 2